Ogrodzenia betonowe modułowe – tanie i trwałe rozwiązanie

Ogrodzenia betonowe modułowe są obecnie jednym z najtańszych sposobów zabezpieczenia nieruchomości przed intruzami. Cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na cenę, ale też prosty, uniwersalny wygląd, trwałość i różnorodność. W przeciwieństwie do ogrodzeń panelowych są one dostępne w wersji pełnej, a więc całkowicie zakrywają teren ogradzanej nieruchomości.

Proponujemy ogrodzenia betonowe modułowe wyprodukowane z wysokiej jakości betonu. Tak wysoką wytrzymałość uzyskujemy dzięki odpowiedniej mieszance betonowej, dokładnemu zagęszczeniu i wibrowaniu, ale też zadbaniu o prawidłowy przebieg procesu schnięcia. Dopilnowujemy każdy etap produkcji, gdyż wiemy, jak ważny wpływ ma na końcową jakość. Ważnymi elementami wzmacniającymi są gęste zbrojenia, które zwiększają wytrzymałość i odporność paneli na pękanie.

W ofercie są dostępne wersje w różnych stylach, formach i kształtach, które można dowolnie łączyć, tworząc wyjątkowe aranżacje.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Ogrodzenia betonowe modułowe mogą być wykorzystane zarówno do odnowienia starych ogrodzeń, jak i do wykonania nowych konstrukcji na działkach czy ogródkach. Sprawdzą się również do wyznaczenia powierzchni przemysłowych czy też zakładów produkcyjnych, zapewniając prywatność, gdyż istnieje możliwość wykonania płotu o dowolnej wysokości.

Proponujemy nie tylko panele, ale też słupki z betonu, które pozwalają stworzyć spójną całość. Tak stworzone konstrukcje są wytrzymałe i stabilne, a co najważniejsze – nie wymagają późniejszej konserwacji.