Ogrodzenia drewniane – elegancja i trwałość

Proponujemy wykonanie ogrodzeń drewnianych. Do ich realizacji wykorzystujemy surowiec z drewna olchowego, który możemy w przygotować w różny sposób. Dotychczasowe projekty obejmują zarówno wersje z desek, jak i sztachet przymocowanych w wersji poziomej, pionowej czy też ukośnej. Tak szeroka gama możliwości pozwala stworzyć zarówno pełne ogrodzenie drewniane, jak i ażurowy płot. Różnorodność rozwiązań sprawia także, że element zabezpieczający nieruchomość sprawdzi się jako uzupełnienie domów klasycznych oraz nowoczesnych.

Zastosowane drewno olchowe jest odpowiednio suszone, impregnowane i zabezpieczane, tak by materiał był odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Ogrodzenie drewniane jest nie tylko estetyczne – wprowadza również poczucie ciepła i komfortu.

Dlaczego warto wybrać płoty z drewna?

Wiele osób obawia się, że ogrodzenia drewniane są inwestycją na kilka lat. W tym zakresie mogą konkurować z płotami innego typu, również ogrodzeniami panelowymi. Wszystko za sprawą odpowiedniej konserwacji i regularnej impregnacji przy użyciu profesjonalnych środków. Wyróżnia je naturalny, uniwersalny i ponadczasowy wygląd. Znane sprzed kilkudziesięciu lat płoty porośnięte wszelkiego rodzaju roślinnością i przewracające się na boki to tylko smutne wspomnienia przeszłości. Obecnie do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości surowiec i nowoczesne technologie, które sprawiają, że element nienagannie prezentuje się przez nawet kilkadziesiąt lat.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty nie tylko Klientów z Warszawy i Grodziska Mazowieckiego, ale też innych miejscowości.