Ogrodzenia panelowe – O firmie

Ogrodzenia drewniane to w naszej ofercie usługa kompleksowa.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie ogrodzeń drewnianych na miarę oczekiwań i marzeń klientów. Oferujemy ogrodzenia w różnych konfiguracjach, wariantach i kolorystyce.

Wysoka jakość naszych produktów wynika z zastosowania najlepszych gatunków drewna, nowoczesnych technologii zabezpieczenia drewna oraz doświadczenia w zakresie konstrukcji i projektowania.

Nasze ogrodzenia drewniane wykonujemy z wysokiej jakości drewna olchowego, które jest odpowiednio wysuszane, impregnowane oraz zabezpieczane. Dzięki temu zapewnia wyjątkowe poczucie komfortu, ciepła, estetyki, ale przede wszystkim sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W ramach realizacji każdego zlecenia wykonujemy: ławy fundamentowe, murowania, przęsła, słupki, bramy oraz furtki. Wszystkie ogrodzenia wyposażamy również w niezawodną automatykę.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, wycena i pomiar są bezpłatne, wykonywane na miejscu - u klienta.

Doświadczenie i nowoczesność, wysoka jakość i trwałość drewna – sprawia, że oferowane i realizowane przez nas ogrodzenia drewniane są trwałe na pokolenia.

Polecamy przejrzenie naszych realizacji w galerii zdjęć ogrodzeń panelowych zrealizowanych przez naszą firmę oraz kontakt z naszą firmą.