Płoty murowane – skuteczna ochrona przed intruzami

Właściciele, którzy chcą skutecznie chronić swoją posesję przed intruzami, powinni rozważyć wykonanie płotu murowanego. Jest to stabilne, wytrzymałe i przede wszystkim niezwykle eleganckie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie ochroni nieruchomość i jej mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi, ale też uzupełni aranżację otaczającego terenu.

Do wykonania płotów murowanych, tak jak i do budowy ogrodzeń drewnianych wykorzystujemy materiały pochodzące od znanych i cenionych producentów. Zapewniają one piękny efekt oraz wieloletnią trwałość. Szeroki wybór wariantów w zakresie wzornictwa, jak i kolorystyki pozwala z łatwością wybrać elementy dopasowane do najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta, ale też stworzyć estetyczną kombinację z elewacją domu.

Jakie rozwiązania proponujemy?

Jeszcze nie tak dawno największą popularnością cieszyły się płoty murowane z klinkieru. To eleganckie i schludne konstrukcje, które bez problemu wkomponowują się w każde otoczenie – urządzone w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Są dostępne w różnych kolorach – od klasycznych piaskowych barw, po wyraziste, ceglane wersje. Wyróżnia je również niska nasiąkliwość i mrozoodporność, dzięki czemu prezentują się nieskazitelnie przez wiele lat.

Ostatnimi czasy na popularności zyskują jednak płoty murowane łupane tj. wykonane z murowanych bloczków wyprodukowanych na podstawie betonu i kruszywa. Są one równie wytrzymałe, dzięki czemu z pewnością będą bezproblemowo służyć przez wiele lat. Ich ogromną zaletą jest brak konieczności wykonywania cyklicznych konserwacji. Wyróżnia je stonowany, nieco rustykalny charakter, który sprawia, że są idealnym uzupełnieniem nowoczesnych nieruchomości.